Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az Erdőkertesi Neumann János Általános Iskolában a 2023/2024. tanév iskolai hit- és erkölcstan oktatásának megszervezéséről szóló tájékoztató nap időpontja:

2023. március 13. (hétfő) 17.30 óra

Helyszín: az iskola aulája

A 2023/2024-es tanévben iskolánkban az alábbi egyházak vállalják – igény esetén – a hit- és erkölcstan oktatásának megszervezését az 1-8. évfolyamon:

Magyar Katolikus Egyház

Magyarországi Református Egyház

Hit Gyülekezete

MAZSIHISZ

A leendő első osztályosok szülei a beiratkozás alkalmával nyilatkoznak, hogy gyermekük számára az erkölcstan vagy a hit- és erkölcstan oktatását választják. A 2-8. évfolyamosoknak csak abban az esetben kell nyilatkozni (május 20-ig), ha a következő tanévben a szülő az etika vagy a hit- és erkölcstan tantárgyra vonatkozó választását módosítani kívánja.

Iskolavezetés