e ikon

e-Ügyintézés a Neumannban

2019.március 1-től iskolánkban is elindult az e-Ügyintézés, melynek keretein belül elektronikus formában is lehet ügyet intézni.

Gondviselőként a Kréta menüsorában található az @ e-Ügyintézés menüpontra kattintva a program átirányít az e-Ügyintézés nyitófelületére az ügyintézéshez.

tmutat

Itt kell kiválasztani a megfelelő menüpontot, majd rákattintva indul az ügy intézése.

A következő ügycsoportban lehet e-Ügyintézést kezdeményezni :

• BEIRATKOZÁS ügycsoport
  • KIIRATKOZÁS ügycsoport
  • TANULMÁNYOKKAL KAPCSOLATOS ÜGYINTÉZÉS ügycsoport
  • BIZONYÍTVÁNNYAL KAPCSOLATOS ÜGYINTÉZÉS ügycsoport
  • KAPCSOLATTARTÁSI és PÉNZÜGYI folyamatok ügycsoport

Az iskolával jogviszonyban lévő tanulók gondviselőit leginkább a tanulmányokkal kapcsolatos ügyintézés érintheti. Ebben az ügycsoportban lehetőség nyílik a tanulói mulasztások igazolására, osztály vagy tanulói csoport változtatási kérelem benyújtására, illetve tanulói felmentést vagy mentességet is itt lehet kezdeményezni.

Bővebb felvilágosítást az e-Kréta Tudásbázisában olvashatnak.