Neumann-napi matematika- és informatikaverseny

A Neumann-napi versenyünket 2003-ban indítottuk útjára.

A 2011/2012-es tanévben 9. alkalommal rendezzük meg matematika- és informatikaversenyünket.

A matematikaversenyen 3-8. osztályos diákok vehetnek részt, a verseny 2009/2010. tanévtől már két részletben zajlik.

Az első részben a tanulók önállóan egy kidolgozást igénylő feladatsort oldanak meg, a második részben 4 fős csapatok versenyeznek egy matematikai kvíz feladatsor megoldásával.

Informatikaversenyünket 7-8. osztályosok 4 fős csapatainak szervezzük, melynek során a csapatok tagjai egy gyakorlati és egy elméleti feladatsort oldanak meg. Versenyen kívül a csapatok különböző projekt bemutatókat készítenek, melyeket be is mutatnak a versenyző társaiknak.

erdokertes iskola neumann nap logo